Nieuws

Informatie i.v.m. coronavirus

Nadat deze week de maatregelen omtrent het coronavirus zijn aangescherpt door de regering heeft de Hanzehogeschool vanmiddag laten weten geen fysiek onderwijs of bijeenkomsten te geven tot 1 juni. Wij volgen dit beleid op en zullen daarom ook tot 1 juni geen fysieke activiteiten organiseren. Als grootste gevolg betekent dit dat de buitenlandreis naar Antwerpen niet door zal gaan. Voor de tentamens van periode 3 kunnen wij helaas geen samenvattingen verkopen.

Wij vinden dit als bestuur ontzettend jammer en zijn daarom op dit moment aan het bekijken wat er wel georganiseerd kan worden. 

Vertrouwende jullie hiermee voldoende geïnformeerd te hebben. Voor verdere vragen kan er contact opgenomen worden met een bestuurslid of gemaild worden naar bestuur@svhomerus.nl

 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen