April borrel

Over dit evenement

Categorie
Sociaal
Datum en tijd
18 apr. 2019 21:00 - 23:00
Locatie
't Golden Fust

April borrel

Klaar met de tentamens? Gehaald of gefaald? Op de resultaten hiervan moeten we nog even wachten. Dus relax, wacht af en kom gezellig een feestje met ons vieren tijdens de maandelijkse borrel van S.V. Homerus. Tijdens de april borrel vieren we het leven over de hele wereld en daarom is het thema ‘All around the world’. Kom bijvoorbeeld verkleed als Française stokbroodbakker of een Braziliaan die nog carnaval viert. Het kan allemaal tijdens dit feestje. Dus zien we je op 18 april vanaf 21:00 in ’t Golden Fust? Er staan ook nog eens 250 gratis bier/wijn/fris op de planning!Klaar met de tentamens? Gehaald of gefaald? Op de resultaten hiervan moeten we nog even wachten. Dus relax, wacht af en kom gezellig een feestje met ons vieren tijdens de maandelijkse borrel van S.V. Homerus. Tijdens de april borrel vieren we het leven over de hele wereld en daarom is het thema ‘All around the world’. Kom bijvoorbeeld verkleed als Française stokbroodbakker of een Braziliaan die nog carnaval viert. Het kan allemaal tijdens dit feestje. Dus zien we je op 18 april vanaf 21:00 in ’t Golden Fust? Er staan ook nog eens 250 gratis bier/wijn/fris op de planning!